Hoří, má panenko

Home » Kalendář akcí » Hoří, má panenko

Nelítostná komedie líčící peripetie nepovedeného hasičského bálu. Hrají: Zdeněk Rumpík, Jindra Janoušková, Petr Dohnal, Josef Pejchal, Milan Němec, Jiří Kalužný, Jan Musil, Martin Mejzlík a mnoho dalšího. Vystoupí také živá kapela Škéřovanka. Komedie o tom, jací jsme byli, nás zavede do malého města, jehož obyvatelé jsi jdou vyrazit na bál dobrovolných hasičů. Diváky čeká spousta úžasných dobových... celý popis

Nelítostná komedie líčící peripetie nepovedeného hasičského bálu.

Hrají: Zdeněk Rumpík, Jindra Janoušková, Petr Dohnal, Josef Pejchal, Milan Němec, Jiří Kalužný, Jan Musil, Martin Mejzlík a mnoho dalšího. Vystoupí také živá kapela Škéřovanka.

Komedie o tom, jací jsme byli, nás zavede do malého města, jehož obyvatelé jsi jdou vyrazit na bál dobrovolných hasičů. Diváky čeká spousta úžasných dobových hitů, postavy hry si ale kromě tance užijí i neplánovaných problémů. Muži se hádají se svými ženami, pijí a perou se, převádějí, dohadují a podezírají. Připravená tombola je rozkradená, volba nejkrásnější dívky plesu je směšná fraška a adeptky na miss se stydí a utíkají... A k tomu všemu požár!