Sbírka bavlněných látek

Home » Kalendář akcí » Sbírka bavlněných látek

Centrum Jana XXIII. v Hlinsku organizuje „Sbírku bavlněných látek“ pro chirurgické oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod. Jedná se o celé kusy látek, či jejich zbytky cca 50 cm, ze kterých se šije speciální pomůcka (srdéčkové polštářky) pro ženy s onemocněním prsní žlázy. Věnujete-li látky, které máte doma nevyužité, pomůžete tak stovkám žen s těžkým onemocněním lépe zvládnout jejich nelehkou situaci.... celý popis

Centrum Jana XXIII. v Hlinsku organizuje „Sbírku bavlněných látek“ pro chirurgické oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod. Jedná se o celé kusy látek, či jejich zbytky cca 50 cm, ze kterých se šije speciální pomůcka (srdéčkové polštářky) pro ženy s onemocněním prsní žlázy. Věnujete-li látky, které máte doma nevyužité, pomůžete tak stovkám žen s těžkým onemocněním lépe zvládnout jejich nelehkou situaci. Pro pacientky má pomůcka pozitivní přínos co se týká komfortu polohování po operaci a následné rekonvalescenci, ale rovněž po stránce psychické.

Sběrným místem pro předání látek je Centrum Jana XXIII. na sídlišti v Hlinsku po předchozí domluvě na telefonech: Lída Pavlišová: 734 435 485, Petra Pejchlová: 606 500 035. Za vaši štědrost děkuje kolektiv Centra Jana XXIII. i Nemocnice Havlíčkův Brod.