Scény z manželského života

Home » Kalendář akcí » Scény z manželského života

Milostné vztahy procházejí nejrůznějšími etapami. Michaela Badinková a Michal Dlouhý v hlavních rolích divadelní adaptace slavného Bergmanova filmu. Univerzitní vědec Johan a právnička Marianne představují dokonalý manželský pár. Pod tímto povrchem však číhají problémy, které jednoho dne prolomí křehkou skořápku dlouholetého vztahu. Rozpad manželství znamená vzdalování se a opětovné bouřlivé setkávání... celý popis

Milostné vztahy procházejí nejrůznějšími etapami. Michaela Badinková a Michal Dlouhý v hlavních rolích divadelní adaptace slavného Bergmanova filmu.

Univerzitní vědec Johan a právnička Marianne představují dokonalý manželský pár. Pod tímto povrchem však číhají problémy, které jednoho dne prolomí křehkou skořápku dlouholetého vztahu. Rozpad manželství znamená vzdalování se a opětovné bouřlivé setkávání. Jeden z nejupřímnějších milostných příběhzů v dějinách umělecké tvorby předvádí všechny polohy milostného vztahu, od okouzlení až po brutální rvačku. Vyjadřuje však také naději, že ti, co spolu prožili život, jsou svázáni něžným poutem a jeden pro druhého se nikdy nemohou stát cizinci.

Režie: Vladimír Strnisko
Hrají: Michaela Badinková, Michal Dlouhý, Kamil Halbich / Vasil Fridrich a Barbara Lukešová