Vernisáž venkovní výstavy Než přišla svoboda

Home » Kalendář akcí » Vernisáž venkovní výstavy Než přišla svoboda

Od 31. října na Resslově náměstí pod dobu 14 dní - vernisáž (v 15,30 hodin) uvede 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje Ing. Roman Línek, MBA. Naše muzeum ve spolupráci s ostatními krajskými muzei (Vysoké Mýto, Litomyšl, Pardubice) připravilo výstavu s názvem Než přišla svoboda. Jedná se o venkovní panelovou výstavu, která občany seznámí s životem v době normalizace na území dnešního Pardubického... celý popis

Od 31. října na Resslově náměstí pod dobu 14 dní - vernisáž (v 15,30 hodin) uvede 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje Ing. Roman Línek, MBA.

Naše muzeum ve spolupráci s ostatními krajskými muzei (Vysoké Mýto, Litomyšl, Pardubice) připravilo výstavu s názvem Než přišla svoboda. Jedná se o venkovní panelovou výstavu, která občany seznámí s životem v době normalizace na území dnešního Pardubického kraje. Na dvaceti výstavních panelech jsou reflektována různá dobová témata, jako je například doprava, rozmístění sovětských vojsk, životní prostředí, zemědělství, fenomén panelových sídlišť ale třeba i oslavy povinných výroční či místní neoficiální a undergroundové umění.

Není známo přesné místo konání akce.